השירותים שלנו

במות מספריים

במות המספריים הן הבמות הנפוצות ביותר לשימוש בישראל מבין סוגי במות ההרמה הקיימות היום. הן מאפשרות הרמה לגובה של ציוד ועובדים והן מספקות משטח עבודה יעיל במיוחד לעבודות שונות כגון תיקונים, איטום, צביעה, עבודות חשמל ותליית שלטי פרסום. הן מתאימות להרמה לגובה באופן אנכי לקרקע וניתן לשלוט בהן על-ידי שימוש בשלט רחוק המחובר למכשיר עצמו. ישנם 2 סוגים עיקריים של במות הרמה מסוג מספריים – במות מספריים הפועלות על גבי מנוע דיזל ובמות מספריים הפועלות על גבי מנוע חשמלי.

היתרונות בבמות מספריים

במות המספריים נחשבות לבטוחות ביותר לשימוש והן מיוצרות על-פי תקנים מחמירים של הרמה בגובה ותקנים מחמירים לנשיאת משקל. ניתן לעבוד עם במות הרמה מספריים בשטחים פתוחים, בעיקר על גבי מנוע דיזל, ובחללים סגורים על גבי מנוע חשמלי. המנוע החשמלי מאפשר את העבודה השקטה והנקייה מזיהום בתוך כל חלל סגור, לעומת מנוע הדיזל המספק עוצמה ואפשרות נסיעה בדרכים לא סלולות.

השכרת במות מספריים מקצועיות

חברות, תעשיות ובתי עסק הנדרשים לבצע עבודות בגובה, יכולים לשכור במות מספריים לתקופת זמן מוגדרת וליהנות מתנאי תשלום מעולים! מלבד זאת, ניתן גם לרכוש במות הרמה מסוג מספרים ולשכור שירותי תחזוקה ותיקון שוטפים אשר ישמרו על במות המספריים תקינות לאורך זמן ובכך למנוע פגיעה בשגרת העבודה של המקום.

איפה כדאי לשכור או לקנות במות מספריים?

לקנייה או השכרה של במות מספריים, מומלץ לפנות רק לחברת NRG במות הרמה הנחשבת לאחת החברות הטובות ביותר בישראל בתחום. עם מגוון רחב של במות הרמה מספריים, חברת NRG במות הרמה מאפשרת לכם לקבל את מכשירי העבודה בגובה הטובים ביותר העומדים בתקני בטיחות מחמירים לעבודה בגובה.

במות מספריים של חברת NRG במות הרמה

צוות חברת NRG במות הרמה מציע לכם לקבוע פגישה עם נציגי החברה בכדי לקבל הצעה משתלמת להשכרה או קנייה של במת הרמה מסוג מספריים. נציגי החברה ישמחו להתאים לכם את במת ההרמה מסוג מספריים על-פי הצרכים העסקיים שלכם בכל מפעל, חנות או מרכז מסחרי הנמצא ברשותכם.

מחפשים דרך בטוחה לעבודה בגובה?

חיגו אלינו 052-5252211
ותהנו משירות ללא תחרות

השירותים שלנו

צריכים עזרה?