השירותים שלנו

מתקני הרמה

הרמה של ציוד לגובה ניתן לבצע באמצעות מתקני הרמה מקצועיים. בדרך זו ניתן לחסוך בכוח אדם ולייעל את העבודה בצורה מושלמת למגוון רחב של עבודות. מתקני הרמה יכולים לשמש לעבודה בחללים סגורים ובשטח פתוח, כל עוד יש להם בסיס מתאים לשמור על היציבות שלהם. 

חברות, בתי עסק ותעשיות שונות יכולים להשתמש במתקני ההרמה באופן יעיל ולשמור על הבטיחות של העובדים והבריאות שלהם בעת שינוע ציוד כבד. בנוסף, במתקני הרמה מסויימים ניתן להרים באופן בטיחותי גם עובדים הנדרשים לעבוד בגובה.

מתקני הרמה להשכרה ומכירה

מתקני הרמה ניתן לשכור לתקופה מוגדרת מראש ואף לשכור איש מפעיל צמוד בכדי שיהיה אחראי על תפעול המתקן באופן בטיחותי. בנוסף לכך, ניתן גם לקנות מתקן הרמה ולהתאים אותו לצרכים של המפעל, בית העסק או החברה. את מתקני ההרמה ניתן למצוא בשימוש יום יומי בבתי עסק רבים ברחבי הארץ כגון חנויות גדולות המוכרות מוצרים לבית, חנויות לרהיטים וחנויות לחומרי גלם שונים הנדרשים לאחסון בגובה.

מתקני הרמה ניידים

ישנם סוגים שונים של מתקני הרמה, כאשר המתקן הנפוץ ביותר הוא מתקן הרמה נייד. האופציה לנייד את המתקן באופן מהיר מאפשרת גמישות מירבית בעבודה ומספקת אפשרות לשינוע ציוד כבד והרמה שלו לגובה הנדרש.

הזמנה של מתקני הרמה דרך חברה מקצועית

החברה המקצועית ביותר להשכרה ומכירה של מתקני הרמה היא חברת NRG במות הרמה! חברת NRG במות הרמה מספקת שירות אישי לכל בית עסק, מפעל או חברה הנדרשים להשתמש במתקן הרמה לתקופה זמנית או באופן קבוע. בנוסף לשירות השכרה ומכירה של מתקני הרמה מתקדמים, חברת NRG במות הרמה מספקת ללקוחותיה ברחבי הארץ שירות אחזקה ותיקונים לכל סוגי מתקני ההרמה. צוות החברה יבצע התאמה מדוייקת של מתקן ההרמה על-פי הצרכים העסקיים והתפעוליים שלכם ויספק לכם את המתקן האיכותי ביותר לעבודה שלכם.

מתקני הרמה של חברת NRG במות הרמה

צוות חברת NRG במות הרמה מציע לכם את מתקני ההרמה הטובים ביותר במחירים משתלמים במיוחד! ליצירת קשר עם צוות החברה, חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וקבלו הצעה משתלמת במיוחד להשכרה או למכירה של מתקני הרמה איכותיים ובטיחותיים.

מחפשים דרך בטוחה לעבודה בגובה?

חיגו אלינו 052-5252211
ותהנו משירות ללא תחרות

השירותים שלנו

צריכים עזרה?