השירותים שלנו

עבודה בגובה

שמירה על בטיחות העובדים היא חשובה ביותר בכל סוג עבודה ובכל תחום ובעיקר כאשר מדובר על עבודה בגובה. עבודה בגובה רלוונטית לאלפי חברות וארגונים הפועלים בישראל, החל מאתרי בנייה ועד חנויות וקניונים. ציוד לעבודה בגובה משמש לתליית אמצעי פירסום, תיקון מבנים, שיפוצים חיצוניים, איטום קירות נגד גשם, הורדת ענפים מעצים גבוהים וכל עבודה המתבצעת בגובה.

שמירה על בטיחות העובדים

כאמור, שמירה על בטיחות העובדים בעת העבודה בגובה היא חשובה ביותר ובכדי לעשות זאת בצורה יעילה באופן יום יומי, חשוב לבצע את העבודה עם ציוד מאובטח המותאם לעבודה בגובה. הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת היום הביאה לפיתוחים איכותיים ביותר של ציוד עבודה בגובה המשמש פועלים ועובדים בכל העולם ובישראל. תקנות הבטיחות בישראל לעבודה בגובה מתייחסות לסוג הציוד ולדרך ההכשרה של הפועלים העובדים בגובה.

שימוש בציוד הרמה מתקדם

בכדי לשמור על בטיחות העובדים לאורך כל שעות העבודה בגובה, חשוב שיהיה ברשותם ציוד הרמה מתקדם העומד בתקנות הבטיחות המחמירות ביותר. הציוד לעבודה בגובה המתקדם ביותר מיובא לישראל מהחברות הגדולות בעולם לציוד הרמה בגובה. תחזוקת המתקנים מתבצעת על-ידי מוסך חלפים מקצועי המספק שירות לציוד הרמה מכל הסוגים עבור המגזר העסקי, הציבורי והפרטי מכל רחבי הארץ.

מוסך חלפים למתקני הרמה

מוסך החלפים למתקני הרמה הטוב ביותר הוא מוסך החלפים של חברת NRG במות הרמה! חברת NRG במות הרמה מספקת פתרונות מתקדמים לעבודה בגובה למאות חברות, ארגונים, בתי עסק ותעשיות בכל רחבי הארץ. הצוות המקצועי של חברת NRG במות הרמה כולל מהנדסים וטכנאים מומחים בתחום ציוד הרמה המעניקים ללקוחות החברה שירות טכני ותחזוקה של ציוד ברמה הגבוהה ביותר.

פתרונות עבודה בגובה של חברת NRG במות הרמה

צוות חברת NRG במות הרמה מזמין אתכם להינות מציוד טכני לעבודה בגובה בטיחותי וחדיש ומשירות אישי ומקצועי של צוות מומחים עם ניסיון רב בתחום. כל הציוד המתקדם לעבודה בגובה שמספקת חברת NRG במות הרמה, עובר בדיקות תקינות ואיכות לפני שהוא מגיע אליכם וכל זאת בכדי לוודא כי אתם מקבלים את הציוד הבטיחותי ביותר עבור העובדים שלכם.

מחפשים דרך בטוחה לעבודה בגובה?

חיגו אלינו 052-5252211
ותהנו משירות ללא תחרות

השירותים שלנו

צריכים עזרה?