בלוג

במת הרמה זרוע טלסקופית

פועלים העובדים בגובה לעיתים נתקלים במכשולים ובאיזורים צפופים אשר אינם מאפשרים להם לבצע את עבודתם. לצורך זה פותחה במת הרמה זרוע טלסקופית המאפשרת הגעה למקומות גבוהים גם בתנאי שטח בעייתיים. ניתן לראות את השימוש בזרוע הטלסקופית בעבודות שונות כגון גיזום וכריתת עצים, טיפול בתקלות חשמל מתח גבוה, עבודות איטום ותיקון מבנים ופעולות הצלה לאנשים ובעלי חיים.

במת הרמה זרוע פרקית דיזל

ישנם סוגים שונים של זרוע הרמה טלסקופית. אחד מהסוגים הוא הזרוע הישרה המגיעה באופן ישיר לאיזורים גבוהים אשר משמשת בעיקר לעבודות חיצוניות בבניינים. סוג נוסף שהוא נפוץ מאוד בישראל הוא הזרוע הפרקית המאפשרת גישה לעבודה בגובה גם בתנאי עבודה קשים הכוללים מכשולים כמו חוטי חשמל, עצים, ענפים ומבנים. במת הרמה זרוע פרקית דיזל מספקת פתרון לעבודות בשטחים לא סלולים וקשים למעבר. במקרה זה מנוע הדיזל מעניק כוח משמעותי לבמת הרמה הפרקית בכל נסיעה בדרכים לא סלולות.

במת הרמה חשמלית ניידת מפרקית

סוג נוסף של במות הרמה מפרקיות היא במת הרמה חשמלית ניידת. במת ההרמה החשמלית משמשת בעיקר לעבודות בדרכים סלולות, במחסנים, נמלי תעופה ובכל מקום בו יש צורך בעבודה בגובה בדרכים נוחות למעבר.

איפה ניתן לשכור במת הרמה טלסקופית?

אם אתם בעלי עסק או חברה הזקוקים לבמת הרמה זרוע טלסקופית, הגעתם למקום הנכון! דרך חברת NRG במות הרמה יש לכם אפשרות לקנות במת הרמה טלסקופית במחיר משתלם, או לשכור במת הרמה טלסקופית לזמן מוגדר מראש. במות ההרמה הטלסקופיות של חברת NRG במות הרמה, עומדות בתקן הבטיחות האירופאי המחמיר 280-EN והן נחשבות לשיא הטכנולוגיה של במות ההרמה הטלסקופיות הקיימת היום.

צוות חברת NRG במות הרמה ישמח להתאים לכם את סוג במת הרמה הטלסקופית לעבודות ולפרוייקטים שלכם ולספק לכם שירות מכירה או השכרה של במת ההרמה הטלסקופית הנדרשת לכם. חברת NRG במות הרמה פועלת כבר למעלה מעשור ברציפות והיא מחזיקה בצי במות הרמה מהגדולים בארץ במתחם תפעולי גדול בעיר אור יהודה.

חברת NRG במות הרמה מציעה – במת הרמה זרוע טלסקופית

ליצירת קשר עם הצוות המקצועי של חברת NRG במות הרמה, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו מענה מהיר ומקצועי לאספקת במות הרמה טלסקופיות לצרכים העסקיים שלכם!

מחפשים דרך בטוחה לעבודה בגובה?

חיגו אלינו 052-5252211
ותהנו משירות ללא תחרות

בלוג מתקני הרמה הם מתקנים בסיסיים מאוד בכל עסק, אשר ניתן למצוא בו בין היתר מלאי. כאשר בעסק יש מלאי …

מנוף הרמה מחיר לשעה

בלוג מנוף הרמה מחיר לשעה מנופי הרמה משמשים היום לעבודות רבות בגובה עבור חברות פרטיות, בתי עסק, רשויות מקומיות וגם …

בלוג נדרש לכם מנוף הרמה לגובה? NRG מספקים שירות מקצועי הכולל הכוונה לכלי הרצוי. מחירים מעולים! זמינות לכל עבודה ומטרה. …

בלוג מתקני הרמה ושינוע הם מתקנים המשתנים באופן תדיר במהלך השנים. הקדמה הטכנולוגית אשר נותנת את אותותיה בכל רובדי החיים, …

צריכים עזרה?