בלוג

NRG במות הרמה

אחת החברות המקצועיות בישראל המספקת שירותי השכרה ומכירה של מתקני עבודה בגובה היא חברת NRG במות הרמה! החברה הפועלת בתחום כבר למעלה מעשור ומספקת מגוון שירותים מקצועיים לעבודות בגובה והיא כוללת צוות עובדים מקצועי המייבא ומשווק את במות ההרמה הטובות ביותר וצוות מקצועי המעביר הדרכות והכשרות לעבודה בגובה על-פי תקנות הבטיחות המחייבות את כל העוסקים בעבודות בגובה בישראל.

השכרת במות הרמה באיכות גבוהה

אחד השירותים הפופולריים ביותר של החברה הם שירותי השכרת מתקני הרמה מסוגים שונים. חברת NRG מחזיקה בצי גדול של במות ההרמה המקצועיות ביותר שתוכלו למצוא והן מספקות עבודה עבור מאות חברות, מפעלי תעשייה, רשויות מקומיות ובתי עסק בכל רחבי הארץ. אחד היתרונות בהשכרה של במות ההרמה מחברת NRG הוא המחיר המשתלם המוצע לכם במסלול יומי, שבועי או חודשי. למסלול ההשכרה החודשי של חברת NRG, תוכלו לצרף שירות מקצועי נוסף של תחזוקה שוטפת ותמיכה טכנית לכל במות ההרמה של החברה.

מתקני הרמה לגובה בתקן בטיחות אירופאי

הסיכון בעבודה בגובה הוא רב ביותר וישנן תאונות רבות בעבודה בגובה בעיקר בתחום הבנייה. מתקני הרמה לגובה של חברת NRG עומדים בסטנדרטים גבוהים במיוחד והם פותחו לעמוד בתקן הבטיחות האירופאי המחמיר 280-EN. כל מתקני ההרמה לגובה של חברת NRG עוברים בדיקות תקינות ואיכות קפדניות ביותר על מנת לוודא כי אתם מקבלים את הציוד לעבודה בגובה המספק בטיחות מלאה לכם ולעובדים שלכם בכל יום עבודה.

פנייה לחברת NRG במות הרמה

מעוניינים לפנות לחברת NRG במות הרמה? זה הזמן ליצור קשר עם צוות החברה ולקבל הצעת מחיר המותאמת לפרוייקטים שלכם. צוות חברת NRG יידע להתאים לכם את המתקן הנכון לכל פרוייקט ולהדריך אתכם לגבי תפעול המתקן. בנוסף לכך, צוות החברה יכול לספק לכם מפעילים מקצועיים ומנוסים לכל עבודה בגובה הנדרשת לכם. הציוד של החברה מאפשר לכם לבצע מגוון רחב של עבודות כגון עבודות איטום מבנים, צביעת קירות חיצוניים, גיזום וכריתת עצים, חיפוי קירות חיצוניים, עבודות חשמל בגובה ותליית שלטי חוצות.

חברת ציוד עבודה לגובה הטובה בישראל – NRG במות הרמה

צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון של משרדי החברה המופיע באתר וזה הזמן שלכם ליצור קשר עם צוות NRG ולקבל שירות השכרה והדרכה לעבודה בגובה מהטובים ביותר!

מחפשים דרך בטוחה לעבודה בגובה?

חיגו אלינו 052-5252211
ותהנו משירות ללא תחרות

בלוג מתקני הרמה הם מתקנים בסיסיים מאוד בכל עסק, אשר ניתן למצוא בו בין היתר מלאי. כאשר בעסק יש מלאי …

מנוף הרמה מחיר לשעה

בלוג מנוף הרמה מחיר לשעה מנופי הרמה משמשים היום לעבודות רבות בגובה עבור חברות פרטיות, בתי עסק, רשויות מקומיות וגם …

בלוג נדרש לכם מנוף הרמה לגובה? NRG מספקים שירות מקצועי הכולל הכוונה לכלי הרצוי. מחירים מעולים! זמינות לכל עבודה ומטרה. …

בלוג מתקני הרמה ושינוע הם מתקנים המשתנים באופן תדיר במהלך השנים. הקדמה הטכנולוגית אשר נותנת את אותותיה בכל רובדי החיים, …

צריכים עזרה?